Meniu
Grižti atgal

Perskaitė: 2125

Sukurta: 2017-02-09 22:33:42

Penktadienio pamąstymai

Pirmas BLOG`as. Tiesiogine ta žodžio prasme, jis - pirmasis gyvenime. Kaip kažkada nebūčiau pagalvojęs, kad bėgsiu 10, 15 ar 21 km atstumus, taip pat negalvojau, kad rašysiu BLOG`ą. Viskam ateina laikas. Taip buvo ir su tarnyba KASP, pėsčiųjų žygiais, dviračių sportu, bėgimu, o dabar ir rašymu. Jei randi bent siūlo galiuką to gyvenimo, kurį nori gyventi, jį palaipsniui trauki į save, kol galiausi pastebi, kad guli tų siūlų krūvoje ir darai „siūlų angelus“ ir juokiesi kaip vaikas. :)). Įžanga padaryta, ledai pralaužti, galime pereiti prie dėstymo (žiūrėti sekančią pastraipą):)

Noras daryti tai kas prasminga, įsimintina  ir su išliekamąją verte, tampa mano gyvenimo dalimi. Bėgimas labai prasmingas laisvalaikio praleidimo, psichologinio ir fizinio tobulėjimo bei atsipalaidavimo būdas. Kaip ir viskam taip ir bėgimams galima suteikti tam tikro „prieskonio“, susikurti kiekvienam savaip mielesnius. Tereikia fantazijos, noro, o galbūt kartais ir drąsos. Bet viskas atsiperka. Iš pradžių emocijomis, o vėliau puikiais atsiminimais.  Kaip, pavyzdžiui, sudalyvauti bėgime „Atbėga Kalėdos“ – ryte 10 km su būriu bendraminčių, o vakare Kūčios su šeima. Gimtadienio proga nubėgti tiek kilometrų, kiek sukako metų. Išdrįsti pabėgioti šalčiausią žiemos dieną (esant -25oC). Įveikti pusmaratonio distanciją, apjungusią visus Alytaus tiltus. Pabėgioti vidurnaktį. Apibėgti aplink Alytų, įveikiant 27 km. Valstybės nepriklausomybės atkūrimo proga išbėgti miesto gatvėmis žodį „Lietuva“. Apibėgti Seirijo ežerą. Tai tik dalis stebėtų, pačio įveiktų ar planuojamų bėgimų. 

Noriu pasidžiaugti, kad dėka bėgimo susipažinau su daugybe puikių žmonių. Yra toks posakis „neišradinėk dviračio“. Jį pakeisčiau taip: „neišradinėk bėgimo“. Šiai chebrai jis tikrai negalioja. Jiems puikiai sekasi iš pirmo žvilgsnio įprastą veiklą atrasti naujai. Už tai kiekvienas šiandien ir prasibėgam! :)

Na ir pabaigai nuotrauka, kaip žąsele įveikti balą :))

bebr

Komentarai

2017-02-10 13:11:50 - Kolegė
Puikus skaitinukas :) tai #Pasibėgam?

2017-02-10 12:55:05 - Popke
Super!

2017-02-10 11:38:05 - Auksė
Įdomu daugiau sužinoti apie bendraminčius. Iki susibėgimų :)