Meniu
Grįžti į naujienas

#BegikoInterviu: spontaniška nuotrauka virto fantastišku prizu

Kovo 11-ąją vykęs „Gerosios žinios bėgimas su Vaida Žūsinaite“ buvo lemtingas alytiškiui Domantui Šimkus, kuris dalinosi patriotiška bei bėgimą skatinančia nuotrauka socialiniame tinkle Instagram. Vyriškis laimėjo įmonės „Saugios gerovės garantas“ įsteigtą prizą – 200 eurų. Praėjusią savaitę, į Alytų grįžus bėgikei Vaidai Žūsinaitei, ji kartu su Edgaru Lukaševičiumi įteikė šį prizą laimėtojui.

prasibegam 11

 

Trumpai papasakok apie save, iš kur esi kilęs, ką veiki gyvenime?

Esu Domantas Šimkus, gimiau, augau ir iki šiol gyvenu Alytuje. Šiuo metu dirbu pastatų priežiūros ir administravimo srityje, nors kelis metus vaidenausi „Dzūkijos TV“ žinių studijoje. Šiokiadienių vakarais organizuoju bei vedu Protų mūšius įvairiose mūsų miesto kavinėse, kviečiu visus užsukti bei pamiklinti ne tik savo kojytes, bet ir smegenis. (juokiasi)

Kaip tavo gyvenime atsirado sportas, bėgimas?

Sportas mano gyvenime atsirado pernai, prieš tai tęsėsi keli metai tinginystės. Susimąsčiau, ką dedu į savo skrandį, pažiūrėjus į veidrodį norėdavau nusukti akis šalin, tad suėmiau save į rankas ir pradėjau lankyti sporto klubą, važinėti dviračiu.

Dar mokydamasis mokykloje orientavimosi sportą, bėgimas – neatsiejama šios sporto šakos dalis. Gaila, bet dėl mokslų muzikos mokykloje sporto teko atsisakyti, tačiau bėgimas man visada teikė didelį džiaugsmą. Dažniausiai bėgioju vienas, nes man tai lyg savotiška meditacija, buvimas su savo mintimis. Įprastai bėgu maždaug dešimties kilometrų atstumą, bet iki rudens tikiuosi šią distanciją padvigubinti!

Kodėl nusprendei dalyvauti Kovo 11-osios bėgime? Kaip sekėsi bėgti?

Aktyviai bėgioti pradėjau visai neseniai, šiemet, tad labai didelio noro sudalyvauti masiniame bėgime, pripažinsiu, nebuvo. Sužinojus, kad toks masinis bėgimas vyks Kovo 11-ąją, o jo simboliu tapo maratonininkė Vaida Žūsinaitė, nusprendžiau jame dalyvauti. Juk ši data svarbi ir man, ir kiekvienam lietuviui, manau, jog tai ne tik ta diena, kada nereikia eiti į mokyklą ar į darbą, tačiau pareiga švęsti laisvę. Tai mūsų visų šventė, mūsų pačių ir laisvos tėvynės gimtadienis!

Bėgti sekėsi puikiai: kojos nesipynė, aplink matomos žmonių šypsenos, girdimi paskatinimo šūksniai labai motyvavo bėgti toliau ir taip paminėti ypatingą dieną.

 Ar ilgai teko sukti galvą, kaip nufotografuoti laimėjimo vertą nuotrauką? Kur ketini išleisti laimėtus 200 eurų?

Idėja nuotraukai kilo spontaniškai, iki bėgimo pradžios nebuvau girdėjęs apie „Saugios gerovės garanto“ įsteigtą prizą, matyt, informacija viešojoje erdvėse tiesiog pasimetė. (šypsosi) Po tokio malonaus bėgimo tiesiog paėmiau į rankas trispalvių balionų, o šypsena nuo veido tądien nebuvo dingusi nė minutei. Kur išleisiu laimėtą piniginį prizą dar nenusprendžiau, tačiau manau, jog nusipirksiu naujus bėgimo batelius – puiki investicija! Reikia nepamiršti, jog kažkaip turėsiu atsilyginti visiems draugams, kurie spaudė like mygtuką po mano nuotrauka, bei fotografei. (juokiasi)

17211804 10208515934120851 3825404428738641385 o

 

Ko palinkėtum bėgiojantiems alytiškiams?

Alytuje bėgiojantiems mėgėjams noriu palinkėti vienintelio dalyko – neblėstančio bėgimo malonumo jausmo!


Iki susibėgimo!

 

Kalbėjosi Kotryna Grušauskaitė

 

Komentarai