Meniu
Grįžti į naujienas

Geroji žinia: nebandysi – nesužinosi!

Kiekvienas rytas vis labiau panašėja į pavasarį, kuris nenumaldomai asocijuojasi su prisikėlusia gamta, laisve bei energija, su Kovo 11-ąja – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Renginys „Geroji žinia“ – tai tradicinis minėjimo bėgimas, kuris šiemet bus kitoks. Prie už laisvę bėgančių alytiškių prisijungs ne tik olimpietė Vaida Žūsinaitė, bet ir itin dosnūs rėmėjai – „Saugios gerovės garantas“. Šia proga trumpai kalbiname įmonės direktorių Edgarą Lukaševičių.

Ką tau reiškia laisvė?

Man laisvė – tai galimybė pačiam pasirinkti savo gyvenimo kelio kryptį, jo tikslą. Jau daugiau nei dvidešimt metų gyvename laisvoje demokratinėje valstybėje, kuriame savo ir kitų ateitį. Laisvė ir yra kūryba.

Kokiomis sporto šakomis užsiimi? (Kada pradėsi bėgioti?)

Mėgstu žaisti krepšinį, vakarais šiek tiek pabėgioju. Tiesą sakant, daugiausia bėgioju darbe lankydamas klientus ir kolegas, tačiau profesionaliau bėgti kol kas neketinu. (juokiasi)

Kodėl nusprendei remti renginį - bėgimą „Geroji žinia su Vaida Žūsinaite“?

Visada smagu, kuomet aktyvūs žmonės garsina mūsų nedidelę valstybę savo dideliais darbais. Dar smagiau, jog Vaida yra mūsų kraštietė ir ji bėga ne tik su trispalve širdyje, bet kartu ir su Alytaus simboliu – baltąja rože. Jeigu mums liepia rinktis, kokią naujieną – gerą ar blogą – išgirsti norime pirmiau, visuomet renkamės gerąją. Man labai svarbu dalintis džiugiomis naujienomis, dalinti gėrį, tad remdamas šį bėgimą noriu, kad tokių gerų žinių būtų kiek įmanoma daugiau.

Kaip „Saugios gerovės garantas“ prisideda prie bėgimo?

Bėgimo sielą Vaidą Žūsinaitę remiame finansiškai, taip pat įsteigėme 200 eurų prizą vienam bėgikui, kuris dalyvaus smagiame bėgiko akimirkų dalinimosi konkurse. Viliamės, kad laikui bėgant „Geroji žinia“ neišblės, nesumenks, kad juo galėsime džiaugtis ne tik mes, bet ir mūsų vaikai, o gal net ir anūkai. (šypsosi)

zaidimas sgg

Ko palinkėtum žmonėms, nedrįstantiems pradėti sportuoti, bijantiems nesėkmės?

Auksinė taisyklė, jog nepabandęs – nesužinosi. Norėčiau palinkėti bėgikams drąsos, ryžto siekiant ne tik asmeninių, bet ir sportinių tikslų.

 

Kovo 11-osios bėgime „Geroji žinia su Vaida Žūsinaite“ galite dalyvauti kiekvienas. Organizatoriai informuoja, kad šiam bėgimui būtina išankstinė registracija, atsiunčiant savo vardą ir pavardę el.paštu info@prasibegam.lt , užsiregistravus gausite visą reikiamą informaciją. Bėgimas Alytaus rotušės aikštėje prasidės 12:00 val., bėgimo planą galite rasti žemiau . Dalyvių prašoma nepamiršti pasipuošti vėliavos spalvų atributika, lietuviška simbolika.

zemelapis i interneta5

 

Norime taip pat atkreipti dėmesį, kad tokiu metų laiku lauke vis dar bus slidu ir šlapia, todėl bėkite atsargiai. Bėgimas "Geroji žinia su Vaida Žūsinaite" yra savanoriškas, kiekvienas dalyvis pats atsako už savo sveikatą, todėl yra būtina įvertinti savo jėgas ir pasirinkti tinkamą aprangą, bei avalynę.

Kalbėjosi Kotryna Grušauskaitė

Komentarai