Meniu
Grįžti į naujienas

Visi kartu - viename Vytauto Svirsko video klipe

Jau rytoj (ketvirtadienį) visi kartu 11:00 val. sugužėsime ant pėsčiųjų ir dviračių tako prie PC „Eglė" (ties Statybininkų ir Naujosios g. sankirta), kad kartu įveiktumėme Vasario 16-ąjai skirtą 10 km., trasą kuria žemėlapyje parašysime žodį Lietuva.

Vienu pagrindinių bėgimo akcentų taps bėgiko Vytauto Svirsko sukurtas video, kurio metu visi bėgantieji bus įamžinti moderniame video klipe.

"Esu nufilmavęs ne vieną video klipą tarp jų yra ir puikių bėgimo vaizdų iš mano kaip bėgiko karjeros", minėjo - Vytautas.

http://www.youtube.com/watch?v=FawZyQ8Uo40&feature=youtu.be

Bėgikas taip pat paragino visus vasario 16-ąją švęsti išradingai ir žaismingai, todėl nepamirškite kartu su savimi atsinešti Lietuviškos atributikos. 

82298701 10

(nuotrauka, ballineurope)

"Svarbu, kad kuo daugiau žmonių bėgime būtų pasipuošę Lietuviška atributika, nes šiuo metų laiku lauke visur pilka, todėl kuo daugiau spalvų turėsime su savimi, tuo bus visiems linksmiau", pažymėjo - Vytautas

Norime priminti, kad dalyvaudami bėgime fotografuokite ir filmuokite su savo išmaningaisiais telefonais, o visą medžiagą kelkite į savo "Instagram" paskyrą, nuotraukas ar vaizdo medžiagą žymėkite "hashtag" ir žodžiu #prasibegam ir Jūsų visų užfiksuotos akimirkos atsidurs www.prasibegam.lt puslapyje.

16640858 10202769831602153 428256865031559718 n3

 

Norime taip pat atkreipti dėmesį, kad šiuo metu laiku lauke yra labai slidu ir šlapia, todėl bėkite atsargiai. Bėgimas "Išbėk žodį - Lietuva" yra savanoriškas, kiekvienas dalyvis pats atsako už savo sveikatą, todėl yra būtina įvertinti savo jėgas ir pasirinkti tinkamą aprangą, bei avalynę.

O pabaigai norime pasidalinti su Jumis daugiau Vytauto Svirsko puikių video klipų! IKI rytojaus!

http://www.youtube.com/watch?v=13dSYcOuWa0

http://www.youtube.com/watch?v=N_WSiaAH6v4&t=36s

http://www.youtube.com/watch?v=Ooc6QLhXSLY

 

Kalbino, Povilas Tamulynas

Komentarai